Якісний блок живлення, підходить до різної техніки, вихід 12V і 2A
Вхід: 100-240 В змінного струму 50/60 Гц
Довжина кабелю: 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YD |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 600 мм |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





